Číslo položky: 5812
Návrh - Dámský salon
popis: Akvarel, rozměr listu 27,5 x 39 cm, nerámováno, nesignováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
1 900 Kč
1 900 Kč