Číslo položky: 14558
Dva snopy
popis: Olej na plátně, rozměr 63,5 x 63,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
4 100 Kč
4 100 Kč
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |
1 000,00 Kč |