Číslo položky: 14554
Zimní chalupy
popis: Olej na plátně, rozměr 68 x 95,5 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
2 700 Kč
2 700 Kč
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |