Číslo položky: 14544
Dívka s kozou - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 79,5 x 133 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
7 000 Kč
18 500 Kč
18 500 Kč
12 500,00 Kč |
10 500,00 Kč |
10 000,00 Kč |