Číslo položky: 14565
Dvě grácie na Monte Carlu
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 70 cm, datováno 2000
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
14 000 Kč
14 000 Kč
14 000,00 Kč |