Číslo položky: 14691
Kočovníci u vody
popis: Olej na lepence, rozměr 30,5 x 39 cm, malba poškozena
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
500 Kč
500 Kč
22.03.2022 21:34