Číslo položky: 14690
Velikonoční zátiší
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 36,5 x 45,5 cm, malba poškozena
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
800 Kč
800 Kč
21.03.2022 21:36