Zpět na aukce Jaroš Bohumil
Moje sledované obrazy Zátiší s korbelem a broskvemi
popis: Olej na plátně, rozměr 48 x 64 cm, rám silně poškozen, signováno vlevo B.Jaroš. Ranná práce.
o autorovi: 1856 - 1924 Pocházel s malířské rodiny .Soukromé studia u Julia Mařáka.Malíř krajinář.
Vyvolávací cena:
500 Kč
4 000 Kč