Číslo položky: 14707
Lomnický štít - Vysoké Tatry
popis: Akvarel, rozměr 50 x 72 cm, poškozeno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
4 100 Kč
4 100 Kč
4 100,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 500,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |