Číslo položky: 15006
Rozkvetlá louka na Policku- velký formát
popis: Olej na lepence, oboustranná malba, rozměry: 66 x 100 cm - celkové rozměry: 83 x 117 cm , zaskleno, rám mírně poškozen, malba ve výborném stavu. Obraz z okolí Machova na Policku kde Hudeček tvořil v letech 1909–1914.
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
20 000 Kč
100 000 Kč
100 000 Kč
75 000,00 Kč |
70 000,00 Kč |
61 000,00 Kč |
60 000,00 Kč |
44 000,00 Kč |
42 000,00 Kč |
40 000,00 Kč |
38 000,00 Kč |
35 000,00 Kč |
33 000,00 Kč |
32 000,00 Kč |
32 000,00 Kč |
32 000,00 Kč |
26 000,00 Kč |
24 000,00 Kč |
22 000,00 Kč |