Číslo položky: 5515
Zátiší s vínem
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 75 cm, plátno poškozeno
Vyvolávací cena:
400 Kč
400 Kč
400 Kč
400 Kč
22.02.2018 19:17
400,00 Kč |
22.2.2018 19:11:39