Číslo položky: 14269
Konvalinky ve strakatém džbánečku
popis: Olej na plátně, rozměr 30 x 15 cm, číslováno ((1195)) Z majetku Prof. PhDr. Jana Racka. Razítka knihovna Jana Racka. Datováno 1939. V soupisu díla Václava Špály je obraz uveden na straně 110. - Konvalinky ve strakatém džbánečku dole karp. deka, vzadu mraky.
Vyvolávací cena:
180 000 Kč
180 000 Kč
430 000 Kč
430 000 Kč
400 000,00 Kč |
380 000,00 Kč |
360 000,00 Kč |
340 000,00 Kč |
320 000,00 Kč |
240 000,00 Kč |
220 000,00 Kč |