Číslo položky: 14254
Čáp v Egyptě
popis: Velkoformátový akvarel, rozměry: 58 x 78 cm návrh, mírně poškozeno, ilustrace z nakladatelství Edvard Beaufort
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
4 000 Kč
4 000 Kč
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |