Číslo položky: 14235
Matyáš Sandorf - Cestovní výprava Thompsonova I-II
popis: Akvarel. Rozměry: 32 x 27cm. Originál návrhu obálky z nakladatelství Beaufort. Viz ilustrační foto Rámováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 200 Kč
13 400 Kč
13 400 Kč
13 400,00 Kč |
11 400,00 Kč |
9 900,00 Kč |
8 900,00 Kč |
7 900,00 Kč |
6 900,00 Kč |
5 900,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |