Číslo položky: 14204
Kostýmní návrh 5
popis: Akvarel - kombinovaná technika na lepence, rozměry: 72 x 56 cm, nerámováno. Na posledním ilustračním fotu je kolekce návrhů z dalších aukcí.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
15.03.2022 22:10
1 000,00 Kč | 14.3.2022 15:11:39 |