Číslo položky: 14241
Kostýmní návrh 9
popis: Akvarel - kombinovaná na lepence, rozměry: 55 x 41 cm, rámováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
15.03.2022 22:18