Číslo položky: 14243
Modré zátiší s květinami
popis: Olej na plátně, rozměry: 70 x 50 c, oboustranná malba, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
22.03.2022 19:50
1 500,00 Kč | 25.1.2022 19:30:01 |