Číslo položky: 14208
Pohled na řeku
popis: Olej na plátně, rozměry: 51 x 96 cm, malba poškozená, zaskleno. Ranná malba před rokem 1900. Obraz prošel částečnou rekonstrukcí.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
28 000 Kč
28 000 Kč