Číslo položky: 14236
Alpská krajina
popis: Olej na plátně, rozměry: 62 x 85 cm. Datováno 1866
Vyvolávací cena:
38 000 Kč
38 000 Kč
100 000 Kč
100 000 Kč
85 000,00 Kč |