Nesignováno .
Číslo položky: 14498
Moje sledované obrazy Říční peřeje - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 100 x 120 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
26 000 Kč