Číslo položky: 14196
Zlatá jablka - Pohádka
popis: Kvaš na silnějším papíru, rozměry: 69 x 51 cm. Velkoformátový návrh ilustrace pohádky kde je viditelný vliv Hanuše Schwaigera, rámováno, zaskleno, rám poškozený. Původní návrh z nakladatelství Edvard Beaufort
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
16 000 Kč
16 000 Kč
16 000,00 Kč |
14 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |
11 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |
7 500,00 Kč |
6 500,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 200,00 Kč |
2 900,00 Kč |