Číslo položky: 14174
Na koňském trhu
popis: Olej na plátně, rozměry: 55 x 71,5 cm, nesignováno.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
3 900 Kč
3 900 Kč
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |