Worm K.
Číslo položky: 14160
popis: Akvarel, rozměry ve výřezu pasparty: 32 x 23 cm . Zaskleno, rám poškozený.
o autorovi: Malíř , ilustrátor
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč

24.01.2022 21:32