Číslo položky: 14390
Zimní scéna
popis: Olej na plátně, rozměr 64,5 x 105 cm, silně poškozeno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
4 600 Kč
4 600 Kč
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 900,00 Kč |