Číslo položky: 13435
Dívka s jablkem
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr oválu 29 x 23 cm, malba poškozena
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
17.01.2022 21:34