Číslo položky: 14337
Čekání na přistání
popis: Olej na plátně, rozměr 86 x 70 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
5 500 Kč
5 500 Kč
5 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 000,00 Kč |