Číslo položky: 14345
Zima na vsi
popis: Olej na lepence, rozměr 49 x 65, nově rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
16 500 Kč
16 500 Kč
16 500,00 Kč |
15 500,00 Kč |
13 000,00 Kč |
11 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |
7 500,00 Kč |