Číslo položky: 14359
Řeka za vsí
popis: Olej na plátně, rozměr 36 x 46 cm, poškozeno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
24.01.2022 20:30