Číslo položky: 14128
Po koupeli
popis: Olej na lepence, rozměry: 48 x 35 cm, nesignováno. Poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
6 600 Kč
6 600 Kč
6 100,00 Kč |
5 200,00 Kč |
5 100,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |