Číslo položky: 13965
Stadion Respect - Boží vůle
popis: Olej na plátně, rozměr 100 x 130 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
8 500 Kč
8 500 Kč
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 600,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |