Číslo položky: 13964
Abstraktní motivy
popis: 2X olej na plátně, rozměry 59,5 x 40 cm a 60 x 40 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
18.01.2022 19:36
1 500,00 Kč | 18.1.2022 17:55:18 |