Číslo položky: 13991
Barokní kytice
popis: Olej na plátně, reitolováno, rozměr 62 x 53,5 cm, celkový rozměr včetně řezaného rámu 94 x 86 cm. Konec 18. století
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
45 000 Kč
45 000 Kč
45 000,00 Kč |
43 000,00 Kč |
37 000,00 Kč |
36 000,00 Kč |
34 000,00 Kč |
23 000,00 Kč |
21 000,00 Kč |
20 000,00 Kč |
18 000,00 Kč |
16 000,00 Kč |
14 000,00 Kč |