Číslo položky: 14099
Děda v haleně
popis: Olej na lepence, rozměry: 66 x 47 cm. Signováno A. Frolka 1918. Zaskleno. Zdařilá malba z autorova nejlepšího období.
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
23 000 Kč
23 000 Kč
23 000,00 Kč |
21 000,00 Kč |
20 000,00 Kč |
17 500,00 Kč |
15 500,00 Kč |
14 000,00 Kč |