Číslo položky: 13959
Potok v zeleném lese
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 49,5 x 64,5 cm, zaskleno, rám poškozen
Vyvolávací cena:
6 800 Kč
6 800 Kč
19 000 Kč
19 000 Kč
18 000,00 Kč |
17 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |
14 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 100,00 Kč |
8 100,00 Kč |
6 800,00 Kč |