Číslo položky: 13932
Svítání nad Seinou
popis: Olej na plátně, rozměr 32 x 55 cm, nesignováno, značeon na štítku na zadní straně obrazu, přiložen znalecký posudek
Vyvolávací cena:
45 000 Kč
45 000 Kč
97 000 Kč
97 000 Kč
92 000,00 Kč |
86 000,00 Kč |
76 000,00 Kč |
66 000,00 Kč |
56 000,00 Kč |
55 000,00 Kč |
46 000,00 Kč |