Číslo položky: 13933
Portrét mladé dámy
popis: Akvarel na lepence, rozměr 63,5 x 49 cm, značeno na zadní straně monogramem VB
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
4 200 Kč
4 200 Kč
4 200,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |