Číslo položky: 14032
Hrnčířka
popis: Kresba tužkou, rozměry listu: 44 x 32 cm, zaskleno, mírně poškozeno. Signováno azbukou.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 700 Kč
1 700 Kč
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 200,00 Kč |
1 000,00 Kč |