Číslo položky: 13803
Abstraktní motiv
popis: Olej na plátně, rozměr 40 x 40 cm, malba mírně poškozena
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
10 000 Kč
10 000 Kč
10 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |
7 500,00 Kč |
6 500,00 Kč |
5 500,00 Kč |
5 000,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 300,00 Kč |