Číslo položky: 13811
Kytice
popis: Olej na plátně, rozměr 76 x 53 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
16.11.2021 21:46
1 000,00 Kč | 14.10.2021 21:21:32 |