Číslo položky: 5846
Dívčí akt
popis: Olej na tvrdé lepence, rozměr 70 x 50 cm . Nerámováno.Třicátá až čtyřicátá léta 20.století.
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 800 Kč
4 000 Kč
4 000 Kč
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |