Číslo položky: 14040
Chrám sv. Mikuláše
popis: Olej na lepence, rozměry: 55 x 44,5 cm. Autorská signatura tužkou, na rubu obrazu. Datováno 1919
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
4 800 Kč
4 800 Kč
4 800 Kč
15.11.2021 21:46