Mareš Vratislav
Číslo položky: 13899
Moje sledované obrazy Žena v polích
popis: Olej na plátně, rozměr 55,5 x 70 cm, poškozený rám
o autorovi: 1905 - ?
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč

23.11.2021 21:42