Číslo položky: 13844
Zátiší s opicí
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 60 cm, malba míně poškozena
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
15.11.2021 21:18