Číslo položky: 14024
Most ve městě
popis: Olej na plátně, rozměry malby: 59 x 79 cm .Datováno 1927.
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
26 000 Kč
26 000 Kč
25 000,00 Kč |
23 100,00 Kč |
21 100,00 Kč |
19 100,00 Kč |
17 100,00 Kč |
15 100,00 Kč |
13 100,00 Kč |
11 100,00 Kč |
9 600,00 Kč |
8 600,00 Kč |
7 600,00 Kč |
6 600,00 Kč |
6 500,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |