Číslo položky: 14000
Chlapec v baretu
popis: Pastel na papíru, podloženo plátnem, rozměry : 54 x 41 cm, zaskleno, nesignováno, poškozeno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
3 100 Kč
3 100 Kč
3 100,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |