Číslo položky: 14001
Dívčí akt s hrozny
popis: Olej na plátně, rozměry : 67 x 52,5 cm, datováno 1938
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
11 000 Kč
11 000 Kč