Číslo položky: 13681
Pražské střechy
popis: Olej na plátně, rozměry malby : 20 x 30 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
17.11.2021 21:07
2 500,00 Kč | 17.11.2021 21:03:25 |