Číslo položky: 13657
Útěk před bouří
popis: Olej na papíru rozměry: 34 x 49 cm, poškozeno, zaskleno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
16 000 Kč
16 000 Kč
15 000,00 Kč |
11 000,00 Kč |