Číslo položky: 13663
Rozkvetlá louka
popis: Olej na lepence, rozměry: 39 x 50 cm, zaskleno. V levém herním rohu poškozeno. Kvalitní řezaný rám. Vznik obrazu okolo roku 1903
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
30 000 Kč
31 000 Kč
31 000 Kč