Číslo položky: 5837
Slípky před chalupou
popis: Olej na lepence, rozměr 29,5 x 39 cm, malba poškozena, nerámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |
1 100,00 Kč |
900,00 Kč |
700,00 Kč |